B2B Modülü

/B2B Modülü
B2B Modülü 2018-05-22T13:47:49+00:00

 

 

Business to BusinessB2B

Online Rezervasyon Motoru


İş Ortakları  &  Acenteler ve 
[wpseo]B2B[/wpseo] Modülü

PHOBS-TR Online Rezervasyon Motoru  güçlü ve geçerli  B2B modülü ile sunuluyor.

PHOBS-TR  Online Rezervasyon Motoru  güçlü ve geçerli İş akitleri arası çalışan B2B modülüne sahiptir. B2B modülü ile ufak acentelerden tutunda büyük tatil operatorlerine kadar bütün iş ortakları, fiyat ve müsaitlikliklere bu kanaldan  ulaşabilirler.  Fiyatlar ve müsaitlik bilgileri özel bir giriş kodu ile gizlilik şartları göz önüne alınarak korunmaktadır. Sistem büyük tur operatorlerine çeşitli pazarlarda operasyon desteği sağlar ve B2B modülü üzerinde sınırsız fiyat planı ve müsaitlik tanımlanabilir.

PHOBS-TR CRS şirket tatilcileri, bireysel tatil gruplarını, ailelere, Gruplara,  Büyük Tur Operatorlerine hitapn eder.

PHOBS-TR CRS acente müsaitliklerini değiştirmeye ve online rezervasyon güvenliğini sağlamanıza ve maliyetleri düşürmenize yardımcı olur. PHOBS-TR Online Rezervasyon Motoru  toptancıların ve DMC lerin değişik pazarlardaki  misafirlerine hitap eder.

Müsaitlikler ve Doluluklar ve “B2B”

Partnerlere Sınırsız sayıda müsaitliklik ve doluluk tanımlanabilir .  Bütün B2B  satış kanalları tek bir noktadan kontrol edilebilir.

Müsaitlikler ve Doluluklar satış partnerinin ilgisine göre yükseltilip alçaltılabilir.

PHOBS-TR B2B Online Rezervasyon Motoru  arabirimi acente arabirimini özgün bir  şekilde destekler.

Müsaitlik sistemindeki esneklik sayesinde tüm acentelere single image inventory atanır ve bir çok acentenin overbooking yapmasının ve otelin short a düşmesinin önüne geçilir ve doluluk oranlarının artmasını sağlar..

Inventory yönetimindeki bu gelişme Otelcilere daha büyük tur operatorleri ve daha fazla acente ile aynı anda, müsaitliklerini çeşitli segmentlere bölmeden çalışma imkanı verir.

B2B Modülü sınırsız sayıda fiyat planını acentelere sunmayı taahhüt eder.( FIT Fiyatlar, Dolu Dönem Fiyatları,  Uzun Konaklama Fiyatları, Grup Fiyatları, Özel Günlere Ait Kontratlı Fiyatlar)

Fiyatlandırma esnekliği otelcilere birbirinden farklı fiyat politikalarını, indirimleri bütün iş ortaklarına sunabilme imkanı vermektedir. PHOBS-TR B2B  modülünün kullanımı ile overbooking riski müsaitliklerin gelişmesi ile düşmektedir. Stop Booking  her acente için, her fiyat planı için, belirli periodlarda ve değişik oda kategorileri için ayrı ayrı yönetilebilir,

 

 

PHOBS-TR Online Rezervasyon Motoru

PHOBS-TR B2B Modülünün MICE segmenti için kullanımı

  • Kontrattaki hükümlere göre PHOBS Online Rezervasyon Motoru kullanılarak veya klasik rezervasyon process indeki gibi online misafir kaydı yapılır.
  • Birden çok web sitesi üzerinden simultane olarak misafir kaydı.( Otel Acente veya Organizör.)
  • Special Offers ların oluşturulması, ( Ala Carte, Wellness)  MICE katılımcıları için özel düzenlenmiş fiyatlar ve Teklifler.
  • Özel günler için paket ve hizmetlerin oluşturulması ve cironun arttırılmasını sağlar.

Toggle Sliding Bar Area