Hotel Channel Manager

/Hotel Channel Manager
Hotel Channel Manager 2018-05-22T13:47:49+00:00

PHOBS-TR Hotel Channel Manager  

 

PHOBS-TR Hotel Channel Manager ile Online Kanallarınızı Otomatik olarak yönetim

 

 

PHOBS-TR Hotel Channel Manager hizmeti ile 600 den fazla kanala eş zamanlı olarak fiyat ve müsaitlik bilgilerinizi iletirken aynı anda bütün kanallardan gelen rezervasyonları tek panelden takip edersiniz ve inventory yönetiminiz single image inventory modülü sayesinde otomatik gerçekleşir ve short a düşmezsiniz.

PHOBS-TR CRS Merkezi Rezervasyon Sistemi  dahili +hotel channel manager hizmeti ile rezervasyonların Merkezi Rezervasyon Sistemi paneline download edilmesine izin verirken, eş zamanlı olarak satış kanallarında fiyat ve müsaitliklerinde güncellenmesini mümkün kılmaktadır. Daha kapsamlı iş ortaklarımız için 600+ kanaldan oluşan gerçek zamanlı bağlantı Hotel Channel Manager hizmeti konusunda pazar liderinden sağlanmaktadır.

 

HOTEL CHANNEL MANAGER 2 YÖNLÜ ARABİRİM

Hotel Channel Manager 2 Yönlü XML Arabirimi ile Sabre, Amadeus, Worldspan ve Galileo dan oluşan GDS  rezervasyon sistemi ve Pegasus ODD ile 150 den fazla internet sitesine ve Booking.com, Expedia, Venere, Hotels.com, HRS, Laterooms gibi sitelere PHOBS-TR CRS HotelChannel Managerhizmetini kullanan oteller müsaitliklerini ve fiyatlarını kolay bir şekilde online rezervasyon kanallarına iletebilirler.

 

PHOBS-TR Hotel  Havuzu ve HOTEL CHANNEL MANAGER

PHOBS-TR Online Bağlantı Merkezi kullanıcılara Hotel Channel Manager+ hizmeti ile +GDS, IDS, ADS rezervasyon sitelerine ve diğer bağımsız sitelere merkezi bir noktadan online rezervasyon izni verir. Kendi GDS\IDS sistemlerimizin yanında, teknik anlamda diğer farklı acentelerin GDS\IDS sistemlerinin bağlantısını da destekler. Hotel Zincirlerinin farklı noktalardan GDS\IDS sistemlerine bağlanabilmeleri için uygun bir yoldur.

Hotel Channel Manager  Bağlantı Kanalları

Hotel Channel Managerhizmeti ile birlikte Rezervasyon akışı değişik satış kanallarından gelmektedir : Otel Web Sitesi & Kontratlı Bağlantı Kanalları

 • Bireysel Misafirler
 • Gruplar
 • Partnerler ve Acenteler
 • GDS (Global distribution system)
 • IDS (Internet Distribution System)
 • ADS (Alternative Distribution Systems)Hotel Channel Manager
 • 3. Parti Web Siteleri ile ilgili direkt XML Bağlantıları

Hotel Channel Manager  ile Bağlantı kanallarınızı tek bir link ile oluşturabilirsiniz, tek bir otel ve ayrı gruplar veya zincirlerle alakalı bağlantılar. Sistem Pegasus, Thrust ve bir çok zincir kodlarını desteklemektedir.

Tek Merkezli müsaitlik yönetimi(Single Image Inventory) teknolojisi  ve Hotel Channel Manager ile  bütün oda müsaitliklerinizi eşit olarak dağıtabilirsiniz veya oda müsaitliklerini kanallara farklı  olarak iletebilirsiniz. yada bazı kanallar için farklı müsaitlik değerleri verebilirsiniz.

Hotel Yield Manager üzerinde oluşturulacak olan fiyat değişimleri anında +Hotel Channel Manager  e aktarılacaktır.

Hotel Channel Manager Özellikleri

 • Dünya çapında OTA lar ile +Hotel Channel Manager arabirimi ile gerçek zamanlı bağlantı.
 • Çoklu internet acentelerinden CRS extranetine rezervasyon download ı
 • Hotel Channel Manager ile Çoklu kanallara fiyat ve müsaitliklik iletimi
 • Hotel Channel Manager  ile tek bir ekran üzerinden çalışabilme
 • Hotel Channel Manager  ile çoklu kanallar için tek tıkla fiyat ve müsaitlik yönetimi
 • PHOBS-TR Istatislik modülü ile Hotel Channel Manager arasında uyumlu arabirim