Merkezi Rezervasyon Sistemi

/Merkezi Rezervasyon Sistemi
Merkezi Rezervasyon Sistemi 2018-05-22T13:47:49+00:00

 

Merkezi Rezervasyon Sistemi ve “HMS”

 

 

 

PHOBS-TR Merkezi Rezervasyon Sistemi      ( CRS)

PHOBS-TR Merkezi Rezervasyon Sistemi çoklu dil seçeneği ve çoklu para birimini destekleyen back office i ile satış profesyonelleri için sıcak bir ortam sunar. Zincir Otel Grupları için sınırsız otel tipi özelliği, her otel için sınırsız sayıda oda tipi özelliği, sanal odalar ve daha yüksek kapasiteli görsellik sayesinde yüksek ciro üretimi mümkün olmaktadır.                                                                                         

Merkezi Rezervasyon Sistemi Kullanıcı Yönetimi ve Güvenlik

Bütün Merkezi rezervasyon sistemi kullanıcıları farklı izinlere sahiptir, bir veya birden fazla otele giriş yapabilme yetkisine veya sistemin her kısmı için özel izne sahip olabilirler. Kullanıcı aktivitesi sistem loglarında kayıtlıdır ve sistem admini her zaman hangi kullanıcının sistemde bilgi sildiğini, değiştirdiğini görüntüleyebilir.

Merkezi Rezervasyon Sistemi, rezervasyon geçmişini, misafir ve satış ofisi tarafından yapılan bütün değişiklikleri kayıt eder. Olası değişikliklere karşılık bütün kayıtlar arşivlenir.

 

Merkezi Rezervasyon Sistemi FiyatPlanları

Merkezi Rezervasyon Sistemi üzerinde kullanıcı sınırsız sayıda fiyat planı oluşturabilir. Fiyat planları bir oda tipini içerebileceği gibi sadece seçili olanlarıda içerebilir. Aynı odanın ayrı birer açıklaması, fotoğrafı veya satış politikası olabilir. Satış Poliçesinin çevirisi otomatik olarak dil seçeneklerini aktive edince gerçekleşir. Fiyatlar ve müsaitlikler sezonsal, aylık haftalık ve günlük olarak değiştirilebilirler. Fiyat planları farklı para birimlerinde yerel bankaların döviz kurlarına göre düzenlenir.

Merkezi Rezervasyon Sistemi İndirimler ve Hizmetler

Standart ve standart olmayan indirimler ve hizmetler merkezi rezervasyon sistemi üzerinde kurgulanır. Yemek Planı indirimleri, Çocuk indirimleri, extra kişi indirimleri, balayı ve evlilik indirimleri ve nicelerini içermektedir.

PHOBS-TR Merkezi Rezervasyon Sistemi içerisinde indirim arabirimi mevcuttur ve kullanıcıya çeşitli varyasyonlarda indirimler düzenlemesine izin verir.

PHOBS-TR Merkezi Rezervasyon Sistemi hizmet satışını destekler. Kahvaltı, HB, FB, All Inclusive, Bebek Yatağı, Extra Yatak, Transferler, Şampanya, odaya çiçek servisi, internet girişi, ve daha fazla kullanıcı ile ilgili değiştirilebilir

 

[wpseo]Merkezi Rezervasyon Sistemi[/wpseo] ile  Müsaitlik Yönetimi

Sınırsız sayıda müsaitlik sistem içinde tanımlanabilir. Bu tüm misafirlere veya kod ile giriş yapanlara özelleştirilebilir.

B2B satış kanallarının yönetimi tek bir merkezden gerçekleşir. Müsaitlikler ve doluluklar satış ortağında göre arttırılıp azaltılabilir.

Merkezi Müsaitlik Yöneticisi

Merkezi Rezervasyon Sistemi ve Single Image Inventory

 

Merkezi Rezervasyon Sistemi Vergi Yönetimi

Sistem tamamen yerel vergi yönetimini, vergi sezonlarını, vergi indirimlerini, rezervasyon ücretlerini, sigorta ve diğer extra indirimleri desteklemektedir. Gerekli vergiler board rates lerden ayrı olarak hesaplanır.

Merkezi Rezervasyon Sistemi Stop Booking

Stop Booking Opsiyonu bütün invontory e, odaların bir kısım müsaitliklerini, bazı odaları veya partnerleri kapsayabilir, Stop Booking inventory i sıfırlarken yeni rezervasyonları tamamen kapatır, sadece misafirler rezervasyonları iptal ettikleri zaman yeni rezervasyon oluşturulabilir.

 

Merkezi Rezervasyon Sistemi ile rezervasyon bildirimleri

Bütün kanallardan Merkezi Rezervasyon Sistemine gelen bütün rezervasyonlar ( GDS, IDS, ADS) aynı rezervasyon tablosunda yer alır Rezeravasyon konfirme edildiği anda rezervasyon sistemi misafire ilgili rezervasyonun konfirmasyonunu iletir ve satış ofisine rezervasyon bilgilendirmesini geçer.

Rezervasyonlar Merkezi Rezervasyon Sistemi ne mail, fax veya SMS ile gönderilebilir. Rezervasyon Listeleri filtrenelebilir, sorgulanabilir ve Excel e aktarılabilir. Oda Listesi, Transfer Listesi veya doluluk Belgesi oluşturulup yazdırılabilir.

Merkezi Rezervasyon Sistemi Ödeme \ Garanti Modları

PHOBS Online Rezervasyon Motoru kredi kartlarını otomatik tahsil edebilen bir ödeme arabirimine sahiptir. Sistem çoklu ödeme veriyolu ve çoklu parabirimine sahiptir. Kredi Kart bilgileri maximum dikkat ve güvenlik ile korunmaktadır. Güvenlik amaçlı olarak misafir bilgileri secure server üzerinde kriptolu olarak korunmaktadır.

 

Merkezi Rezervasyon Sistemi Talepler ve Tutulan Rezervasyonlar.

The booking System puts on hold every reservation that does not have a valid guarantee, or required payment has not been made. The system admin can either confirm or decline such reservation subject to availability.

Merkezi Rezervasyon Sistemi ile Dinamik Paketler

Merkezi Rezervasyon Sistemi Paket Promosyon arabirimi ile geçerli fiyat planlarını kullanarak, transfer, cruise, çevre turları ve diğer servislerle birleştirerek Paket Satışı yapabilirsiniz

Toggle Sliding Bar Area