Mobil Rezervasyon Motoru

/Mobil Rezervasyon Motoru
Mobil Rezervasyon Motoru 2018-05-22T13:47:48+00:00

PHOBS-TR Mobil Rezervasyon Motoru

Yükselen mobil uygulamaları, I-Phone, Samsung, I pad gibi yükselen trendler  ve teknoloji ile uyumlu,PHOBS-TR Otelinizin dünya pazarlarına açılabilmesi için mobil rezervasyon motoru uygulamasını geliştirdi.

PHOBS Mobile Web Application

 

Online Rezervasyon için gelişmiş bir mobil çözüm, Mobil Rezervasyon Motoru, mobil sistemlerden online rezervasyon yapan misafirlerinizin kısa zamanda yapacakları işlemler için özel olarak geliştirildi ve dizayn edildi.

PHOBS-TR Mobil Rezervasyon Motoru, mobile cihazlar üzerinden rezervasyon yapan misafirlerinizin bütün rezervasyon detaylarına ve özelliklerine ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Mobil Rezervasyon Motoru ile Müsaitlik Takvimi, oda ve paketler, dil ve kur değişimleri, otelin haritadaki yeri ve bütün bütünsel arayüz tasarımı yapıldı.

Rezervasyon yapılırken, Mobil Rezervasyon Motoru ile misafirler on-screen konfirmasyon ve SMS direkt olarak cep telefonuna konfirmasyon mesajını alırlar.

Mobil Cihazlar üzerinden online rezervasyon yapmak, PHOBS-TR Mobil Rezervasyon Motorundan önce kadar hiç bu kadar kolay olmamıştı