Google Hotel Ads ile doğrudan Rezervasyon imkani

Google Hotel Ads Otel Rezervasyon Sistemi

Google Hotel Ads Servisi ile otelinizin web sayfasında olan fiyatlarınızı, Google aramalarında, Google Haritalarda ve Google Travel servislerinde  gösterebilir, Rekabete uygun otel web sitesi fiyatlarınız ile Otel Web Sayfasınızdan daha fazla rezervasyon alabilir. Komisyon ödemelerinizi ve karlılığınızı optimize edebilirsiniz.
Google Hotel Ads servisi, Google arama sonuçlarinda otelinizin web sayfasinin, Ota kanallari arasinda alternatif bir satiş kanali olduğunu ve otelin direct booking i önemsediğini ifade eden bir Google in geliştirdiği online rezervasyon sistemleri ile entegreli çalişan gelişmis bir reklam sistemdir.
Google Hotel ads in Otelin satişina faydasi, Otel web sitesi fiyatlarinin daha fazla görünúr olmasiyla orantili bir karlilik sistemidir. Otel web sayfaniz misafirler tarafindan Ota aralamalarinda rekabetçi bir fiyatla gorünür olduğu durumda, otel misafirleriniz tarafindan daha fazla tercih edilecektir. Bu durumda otel websitenizden daha fazla rezervasyon geleceğinden, otelin komisyon maliyeti daha optimize olarak, otel karliliğinin artişi yönünde bir faydasi olacaktir